Renault Traffic

Renault Traffic se řadí mezi mikrobusy a další užitkové vozy na přepravu osob. Toto vozidlo může řídit každý držitel řidičského průkazu na osobní vozy. Počet přepravovaných osob ale v mikrobusu ani v minibusu nesmí překročit osm, s řidičem devět osob. Tento vůz je vhodný na různé dlouhé výlety, dovolené apod.

Škoda Rapid Facelift

Vzhledem se podobá větší a širší Octavii, se kterou sdílí podobné motory. Velmi oblíbený model, který se hodí jak do města, tak na dlouhé cesty.

Škoda Rapid Automat

Vzhledem se podobá větší a širší Octavii, se kterou sdílí podobné motory. Velmi oblíbený model, který se hodí jak do města, tak na dlouhé cesty. A navíc s automatickou převodovkou, která zpříjemní Vaše cesty.

Škoda Octavia Liftback a Combi

Oblíbené modely značky Škody jsou u nás zastoupeny v hojném počtu. Na provozovnách máme připraveno několik liftbacků společně s verzi combi. Můžete si u nás vybrat jak benzínové Octavie (zastoupeny s motorem 1.2 TSi) nebo dieselové Octavie (zastoupeny s motorem 1.6 TDi).

Volkswagen CC

Faceliftovaný Passat CC (zkráceně již pouze VW CC) vhodný pro manažery a různé podnikatele, kteří hledají luxus, eleganci a pohodlí. Automobil je osazen výkonným motorem 2.0 TDi.